הועד המנהל

הועד המנהל Board Of Directors

ועד העמותה הוא הגוף המנהל והמבצע של העמותה. כל סמכות וכח שלא הוקצו במפורש למוסד אחר בעמותה מסורים לוועד העמותה. תפקידו העיקרי של הוועד הוא קידום מטרותיה של העמותה ומימושן. על פי החלטת האסיפה הכללית הוועד המנהל כולל עד תשע חברות. הוועד המנהל קובע את נוהלי הישיבות. במהלך ישיבות הוועד המנהל, ראשות וועדות האמונות על הנושאים השונים באיגוד מעבירות דיווחים שוטפים על הפעילות במסגרת הוועדה.

הוועד המנהל פועל בהתנדבות, ומתוך אמונה במטרות העמותה. החלטות הוועד המנהל מתקבלות באופן דמוקרטי בישיבות הוועד. יש מקום לדעות שונות ויחד עם זה, משהתקבלה החלטה על ידי חברות הוועד, גם אם מנוגדת לדעת חלקן, כולן מתגייסות ליישום ההחלטה בהתאם לתחום אחריותן. בהנהלת האיגוד יש מקום למתנדבות שאינן חברות הוועד המנהל באופן רשמי. הדלת פתוחה לכל שחקנית שרוצה לתת כתף ולתמוך בפעילות האיגוד וכן להציע רעיונות חדשים ולפעול למימושם.

 

חברות הועד המנהל:

גלי ליבוביץ - יו"ר
רחל סלומון
מיכל סיון
מרב צימרמן
עדנה צדוק
אילונה כהן
אילנית ברקת
אושרת חבר אזולאי
ענת כנר

 

 

הועד המנהל מונה 9 חברות

ליבוביץ' גלי

גלי ליבוביץ

יושבת ראש הועד המנהל. מיסדת וחברת הנהלת האיגוד מיום הקמתו. כיו"רית אחראית לפעילותה התקינה של העמותה. חברה בועדת משחקים, יו"ר ועדת כספים.

מיכל סיון

מיכל סיון

ממייסדות איגוד הכדורשת. יו"ר וועדת קשרים עם רשויות והממסד. יוזמת ומטפלת בפתיחת ליגות חדשות, שימור ופיתוח ליגות קיימות, קשר עם קבוצות. מייסדת סיירת הכדורשת ומרכזת את פעילותה, אחראית על אתר האינטרנט הישראלי, תחזוקה שוטפת של דף פייסבוק הישראלי.

עדנה צדוק

עדנה צדוק

ממייסדות איגוד הכדורשת, חברה בועדת סיירת הכדורשת מאז היווסדה, חברה בוועדת אירועים – עוסקת ברכש, לוגיסטיקה, אילת ומכביה מנהלת את פורום ראשי הקבוצות של כפר סבא.

אילונה כהן

אילונה כהן

מאמנת כדורשת בכירה , בצוות הכשרות מאמנים במכללה האקדמית וינגייט, אחראית על פיתוח ליגת הנערות ותפעולה הארצי. חברה בועדה מקצועית, מנהלת את מתחם כדורשת ילדות ונערות באולמפידת הילדים, חברה בועדת אירועים.

רחל סלומון

רחל סלומון

מייסדת איגוד הכדורשת, אחראית לתחום תפעול הליגות השונות – תשתיות, שופטים ורשמים. אחראית תחום ביטוח האיגוד, השחקניות והמאמנים. חברה בועדת המשחקים, חברה בועדת קשר עם רשויות,יו"ר ועדה מקצועית

מרב צימרמן

מרב צימרמן

ממייסדות איגוד הכדורשת, יו"ר וועדת שיווק ופיתוח עסקי – הועדה מטפלת בנושאים השיווקיים וכן בנושאי הפקות אירועים ויחסי ציבור של האיגוד.

יו"ר ועדת חו"ל – הוועדה מטפלת בקידום ספורט הכדורשת הגלובאלי ובכלל זה הקמת קבוצות, ליגות ואיגודים בעולם והקמת ההתאחדות הבינלאומית.

אילנית ברקת

אילנית ברקת

מרכזת את פעילות האיגוד בצפון, חברת ועדת כספים, חברה בועדת חריגים מינוף ענף כדורשת בקרב נשות הצפון בפרט. הפצת כדורשת בארץ ובחו"ל.

אושרת חבר אזולאי

אושרת חבר אזולאי

חברה בועדת משחקים, חברה בועדת קשר עם רשויות. אחראית על הקשר עם מנהל התרבות והספורט, משרד התרבות והספורט וגופים ממסדיים נוספים. מנהלת עמותת הפועל אבירי בת ים.

.

ענת כנר

ענת כנר

חברת ועד מנהל – קדנציה ראשונה, שותפה בתחום האדמיניסטרציה והכספים, סיירות, הפצת בשורת הכדורשת, כתיבת תכנים ורשתות חברתיות.

שירותים בקליק
הרשמה
תשלומים
לוחות משחקים
יצירת קשר
סיירת כדורשת
אולמות משחק

השותפים שלנו