הליגה לידידות

הליגה לידידות היא ליגה חברתית-ספורטיבית, הפועלת בשיתוף פעולה בין עמותת מועדון האלופים בספורט ובערכים וליאור גלוסקא מייסדת ויו"ר הליגה לידידות, עם איגוד הכדורשת הישראלי. המיזם פונה לנשים מכל הדתות, דתיים וחילוניים והיא פרושה בשלושה מרכזים בצפון, מרכז ודרום. קהל היעד הוא נשים ו/או אימהות, המעוניינות בפעילות כדורשת, באווירה ספורטיבית שלא על בסיס תחרותי בדגש על הוגנות בספורט, סובלנות ועשייה קהילתית.

החזון

בניית גשרים בין תרבויות ודתות שונות בחברה הישראלית דרך הספורט במסגרת המאפשרת טיפוח הכושר הגופני והחיבור הקהילתי ללא תחרותיות נמשכת.

השחקניות בליגה הופכות ל"שגרירות" של ידידות וחיבור ומפיצות בקהילות האורגניות שלהן חוויה של פתיחות והידברות שתתרום לשחקניות, לישובים שלהן ולחיים המשותפים של כולנו כאן.

הליגה לידידות פונה לנשים מכל הדתות, דתיים וחילוניים, נשים ו/או אימהות, המעוניינות בפעילות כדורשת, באווירה ספורטיבית שלא על בסיס תחרותי מתמשך בדגש על הוגנות בספורט, סובלנות, חברה טובה ועשייה קהילתית. בליגה לידידות  קבוצות יהודיות, מוסלמיות ,נוצריות, בדואיות וצ'רקסיות.

הליגה  מקדמת את ערכי ה- fair play

*כבוד-Respect

*ידידות- Friendship

*רוח צוות- Team Spirit

*חמלה- Compassion

במסגרת הליגה לידידות מתקיימת הכשרת מדריכי כדורשת בשיתוף המכללה האקדמית ווינגייט. בוגרי הקורס בני כל המגזרים, יוצאים לשטח, ומוציאים לפועל את חזון הליגה: מקימים ומאמנים קבוצות כדורשת נשים, ילדות ונערות, שייקחו חלק פעיל במיזמי הליגה, הספורטיביים והחברתיים.

מטרת הקמת הליגה -

חברתית קירוב לבבות בקרב נשים וילדים במגזרים שונים בחברה הישראלית - באמצעות מפגשים קבועים. חיזוק הקשר עם הקהילה

בריאותית פעילות גופנית מתונה כחלק משמירה על אורח חיים בריא בקרב נשים ונערות

ספורטיבית הגדלת מספר קבוצות הכדורשת בישראל. לרבות הפעילות בליגות התחרותיות (המטרה בטווח הארוך).

הליגה לידידות לחברה מקבלת, בריאה, וסובלנית.

 הליגה לידידות ממפעלי הקרן של איגוד הכדורשת והמשרד לשוויון חברתי   

 

ההרשמה החלה !

תעריף מופחת עד   15.10.2017
תאריך אחרון להרשמה  -  31.10.2107

להרשמה יש לשלוח מייל - lior.friendship@gmail.com

דף הפייסבוק של הליגה לידידות

LigaYedidut_Opening11.2017_1200x1200